Dopravní výchova on-line.

Čtvrťáci budou mít dopravní výchovu v aplikaci TEAMS.

Bohužel nám současná epidemiologická situace nedovoluje spoustu akcí, kterými vzděláváme naše děti. Jednou z nich je i výuka dopravní výchovy, která má na naší škole dlouhou tradici. Již několikrát za sebou zvítězilo naše čtyřčlenné  družstvo v okresním kole a postoupilo tak i do kola krajského. Tuto tradici nám nouzový stav přerušil, ale děti vzděláváme v dopravní výchově dál. I s podporou Automotoklubu Svazarm Záhorovice.

Využili jsme nabídku pana učitele Tomáše Smetany, že když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. Díky aplikaci TEAMS, v které současné době online vzděláváme, se pan učitel spojí s našimi žáky a bude je vzdělávat na dálku. Až bude příhodnější doba, pojedou si žáci splnit ještě jízdní vlastnosti na dopravní hřiště při ZŠ Na Výsluní a dostanou své cyklistické průkazy. Protože 5. ročník v loňském roce, ani v náhradním termínu na podzim, nemohl splnit testování a jízdu na kole, čeká je to do konce školního roku ještě také.

za 1 hodin - Knihovna Bojkovice_1. ročník
za 5 dnů - Uherský Brod