Florbalový turnaj ŠD "O putovní pohár"

V úterý 14. 1. 2020 proběhl 8. ročník florbalového turnaje školních družin „O putovní pohár“, který pořádala ŠD ZŠ Pod Vinohrady v Uherském Brodě ve spolupráci s Okresní radou Asociace školních sportovních klubů Uherské Hradiště.

Naši školní družinu reprezentovali: Pavel Dvořák (5. ročník), David Kočica (5. ročník), Lucie Hanáčková (5. ročník), Linda Judasová (5. ročník), Radek Slováček (4. ročník), Samuel Chytrý (4. ročník), Natálie Chytrá (3. ročník), Martin Mlčůch (3. ročník).

Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, které vyslaly školní družiny z okolí Uherského Brodu. Jednotlivé týmy byly rozlosovány do 2 základních skupin s hracím systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off.

Naši soupeři v základní skupině byli: ŠD ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod, ŠD ZŠ Hradčovice, ŠD ZŠ Bojkovice, ŠD ZŠ Drslavice, ŠD ZŠ Slavkov.

A jak jsme si vedli? 2x jsme vyhráli, 2x remízovali a 2x prohráli. Celkový počet bodů nám zajistil postup do semifinále, v kterém jsme bohužel prohráli hned první zápas s Horním Němčím a skončili tak na 5. - 8. místě z 11. GRATULIJEME!!

za 10 hodin - Knihovna Bojkovice_1. ročník
za 5 dnů - Uherský Brod