Informace k zápisu

Ředitelství Základní školy Záhorovice oznamuje, že vzhledem k opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol  je tradiční zápis 2. 4. zrušen.

Zápis k povinné školní docházce proběhne v souladu s právními předpisy, ale bez osobní přítomnosti dětí. Zákonný zástupce dítěte vzdáleně vyplní žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, která bude připravena v sekci Pro rodiče. Vyplněnou a podepsanou žádost rodiče doručí do školy do 30. 4. 2020.

Stejně tak rodiče budou postupovat, pokud žádají o odklad školní docházky. Přílohou žádosti o odklad  je také  doporučení od pediatra (nebo klinického psychologa)  a doporučení školského poradenského zařízení (pedagogicko psychologická poradna).

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání bude zveřejněno na webových stránkách školy a vyvěšeno na hlavních dveřích budovy školy  do 7. 5. 2020. Vyhovění žádosti o odklad bude doručeno do vlastních rukou

Sledujte prosím webové stránky školy, kde budou další informace.

Děkuji za pochopení

Mgr. Magdalena Kočicová, ředitelka školy