Informace pro rodiče k vyhlášení uzavření škol

Škola potvrdí rodičům žádost o uzavření školského zařízení/školy. Pokud rodiče potřebují potvrzení pro zaměstnavatele, formuláře jsou ve škole k vyplnění, můžou se pro ně ve středu v pracovní době školy (7.00 - 15.30) zastavit. 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/firmy-ceka-odliv-rodicu-kvuli-uzavreni-skol-na-deti-do-10-let-mohou-cerpat-volno-91945?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=315410&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Učitelé budou ve škole přítomni, budou pro děti připravovat úkoly, které budou rodičům zasílány mailem, nebo je získají na našich webových stránkách prostřednictvím sekce Třídy.

Sledujte informace i na stránkách MŠMT http://www.msmt.cz/informace-k-mimoradnemu-opatreni-ministerstva-zdravotnictvi   a MZ  https://www.mzcr.cz/ . Nebo na  https://www.zkola.cz/  , kde jsou informace ze školství Zlínského kraje.

Opatření bude vláda vyhodnocovat podle vývoje situace, jak uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na dotaz, na jak dlouho mají být školy uzavřeny.

Co nás čeká?

23
Říjen
2021
za 2 dnů - za příznivého počasí
27
Říjen
2021
za 6 dnů - Ve dnech 27. a 29. října.

Adresa školy

Základní škola Záhorovice,
okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Záhorovice 164
687 71 Bojkovice

skola@zszahorovice.cz

Rychlý kontakt

telefon:572 691 011
e-mail:kocicova@zszahorovice.cz
dat.schránka
f8tmuf5

Napište nám