Netradiční chod družin

1. a 2. ročník ve škole.

Po částečném obnovení školní docházky 18. 11. 2020 pro 1. a 2. ročníky ZŠ nastal i netradiční provoz školních družin. Žáci byli rozděleni do dvou skupin. Prvňáčci se tak na nějakou dobu přemístili do družiny, kde jindy tráví svůj volný čas děti ze 4. a 5. třídy. Byla to pro ně veliká změna, ale nový režim zvládli na jedničku. Zapojili se do aktivit, jako je poznávání bylinek na naší zahradě a zazimování ovocných keřů.

Aktivně se podíleli na zimní výzdobě školy a s nadšením si vyzkoušeli tvořivou práci se dřevem. Vyrobili pro svoje rodiče dekorativní závěs na dveře se zimní tématikou. Tvoření z netradičních materiálů je velice nadchlo a sami přispěli spoustou nápadů na další výrobky.

Také jsme využili pěkného podzimního počasí a věnovali jsme se nejen procházkám po okolí, ale i sportovním aktivitám v areálu školy a na víceúčelovém hřišti obce Záhorovice.

Březen
za 4 hodin - 1 den