Zahájení školního roku 2020/2021

1. září 2020

V úterý 1. září 2020 začal nový školní rok. Po dvou měsících prázdnin, kdy jsme se těšili, až se znovu otevřou brány naší školy, nás čekaly vyzdobené třídy a spolužáci. Přibyli noví žáčci – prváčci, které slavnostně přivítal na Obecním úřadě v Záhorovicích pan starosta. Pak jsme se přesunuli do naší školičky, abychom se přivítali s ostatními žáky školy. Paní ředitelka vždycky společně informuje o tom, co nás čeká, jaké třídy budou paní učitelky učit. Žáci se pak rozešli do svých tříd. Prváčci dostali spoustu krásných dárků a také od pana Richarda Michalčíka jako sponzorský dar poukázku na zmrzlinu.

A kdo koho učí?

I. třída / 1. ročník                   Mgr. Božena Miličková

II. třída / 2. ročník                  Mgr. Radka Novotná

III. třída / 3. a 4. ročník          Mgr. Helena Hofmannová

IV. třída / 5. ročník                 Mgr. Magdalena Kočicová

I letos budou v našem kolektivu působit paní asistentka Lucie Juračková a paní vychovatelka ve druhém oddělení školní družiny Ivana Langweilová.

za 12 hodin - přeloženo na 14.5.
za 2 dnů - všechny ročníky v 15.00 hodin