Zahájení školního roku 2019/2020

2. září začal školní rok. Po dvou měsících prázdnin nás čeká poznávání nových věcí, nové předměty, staří kamarádi, vyzdobené třídy a mnoho krásných zážitků.

Přibyli noví žáčci – prváčci, které slavnostně přivítal na Obecním úřadě v Záhorovicích pan starosta. Potom jsme se sešli ve škole, poslechli si státní hymnu a potom promluvila paní ředitelka o tom, co nás čeká a jak to ve škole chodí. Žáci se pak rozešli do svých tříd. Prváčci dostali spoustu krásných dárků a také od pana Richarda Michalčíka jako sponzorský dar poukázku na zmrzlinu. Letos nás čeká jedna změna, mohli jsme za podpory obce otevřít čtvrtou třídu.

A kdo koho učí?

I. třída / 1. ročník Mgr. Radka Novotná
II. třída / 2. a 3. ročník Mgr. Helena Hofmannová
III. třída / 4. ročník Mgr. Magdalena Kočicová
IV. třída / 5. ročník Mgr. Lenka Kuchařová

Letos budou v našem kolektivu působit dvě nové pracovnice – paní asistentka Lucie
Juračková a paní vychovatelka ve druhém oddělení školní družiny Ivana Langweilová.

Zapsala: Helena Hofmannová

Březen