Zahájení školního roku

1. září 2021

Zahájení školního roku 2021/2022

1. září 2021 začal nový školní rok 2021/2022, na který jsme se po loňském školním roce plném distanční výuky snad všichni moc těšili. Čeká nás poznávání nových věcí, nové předměty, noví i známí kamarádi, vyzdobené třídy a mnoho krásných zážitků.

Nejdříve přivítal na Obecním úřadě naše nejmenší prvňáčky pan starosta. Poté jsme se sešli s žáky ostatních ročníků v tělocvičně školy, kde nás přivítala paní ředitelka. Po představení prvňáčků, třídních učitelů, paní vychovatelky a nové paní učitelky jsme se rozešli do svých tříd, kde byly žákům předány všechny potřebné informace. Nakonec jsme se všichni sešli u historického zvonku školy, kterým prvňáčci zahájili nový školní rok.

Třídními učiteli pro letošní školní rok jsou:

I. třída / 1. ročník                   Mgr. Radka Novotná

II. třída / 2. a 4. ročník           Mgr. Lenka Kuchařová

III. třída / 3. ročník                 Mgr. Magdalena Kočicová

IV. třída / 5. ročník                 Mgr. Helena Hofmannová

Letos budou v našem kolektivu působit dvě nové pracovnice – paní asistentka Mgr. Eliška Svitáková a paní učitelka Mgr. Miroslava Králíková.

za 7 hodin - Knihovna Bojkovice_1. ročník
za 5 dnů - Uherský Brod