25. května se otevírá naše škola

Vážení rodiče,

když jsme 11. března museli z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR uzavřít školu, ani ve snu by nás nenapadlo, že to bude trvat tolik týdnů, než se s dětmi zase uvidíme. Byli jsme hozeni do vody, vy i my. Byli jsme v situaci, kterou jsme si nevybrali, v které jsme ještě nikdy nebyli. Báli jsme se o své zdraví a o zdraví svých nejbližších. Vy jste se stali ze dne na den "domácími učiteli" a my učiteli "na dálku". Když to zpětně hodnotím, musím říct, že jste si vedli skvěle, že jste to zvládli. Posíláte nám úkoly zpět a my vidíme, že jste tomu věnovali čas, že s dětmi pracujete a trpělivě jim pomáháte. Za to vše vám patří velký dík! 

V současné době už je z médií známa informace, že 1. stupeň základních škol se od 25. května 2020 otvírá. Nebude to jednoduché, opatření k otevření jsou přísná, ale já myslím, že to společnými silami do konce školního roku zvládneme! 

Podrobnější informace k nástupu do školy vám budou třídními učiteli předány v týdnu od 18. 5. 2020. Vaší povinností je do 18. 5. oznámit, zda vaše dítě do školy nastoupí či nikoliv. 

Mgr. Magdalena Kočicová, ředitelka školy

Co nás čeká?

24
Květen
2024
za 14 hodin - dopravní soutěž pro čtyřčlenné družstvo
27
Květen
2024
6
Červen
2024
za 14 dnů -

Adresa školy

Základní škola Záhorovice,
okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Záhorovice 164
687 71 Bojkovice

skola@zszahorovice.cz

Prohlášení o přístupnosti

Rychlý kontakt

telefon:572 691 011
e-mail:kocicova@zszahorovice.cz
dat.schránka
f8tmuf5

Napište nám