ČEPS cup- florbalový turnaj_27. 11. 2019

Sportovní aktualita z naší školy.

     Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách.

     Mládežnický florbal – ČEPS cup je pořádán na podporu rozvoje další náplně tělesné výchovy na základních školách. Vyhlašovatelem i pořadatelem projektu je Český florbal. Hraje se systémem 3+1 na zmenšených hřištích. Lze registrovat chlapecký a dívčí tým, přičemž v chlapeckém je povolen start maximálně dvou dívek.

    ČEPS cup začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do Krajského finále. Odtud pak do Národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají na Finálovém turnaji o republikový primát. 

    Naše škola se tohoto projektu zúčastnila 27. 11. 2019. Chlapecký tým (využili jsme možnosti startu dvou dívek) tvořili tito žáci:

Adam Huspenina (2. ročník), Martin Mlčůch (3. ročník), Samuel Chytrý (4. ročník), Vojtěch Waclawik (4. ročník), Linda Judasová (5. ročník), Lucie Hanáčková (5. ročník), Pavel Dvořák (5. ročník), David Kočica (5. ročník).

    Našimi soupeři byli ZŠ Bánov, ZŠ Hradčovice a ZŠ Strání. Naše škola skončila na    6 místě. Krásnými dvěma vstřelenými brankami nám velmi pomohla Linda Judasová. Všem zúčastněným žákům patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy.

Co nás čeká?

24
Květen
2024
za 15 hodin - dopravní soutěž pro čtyřčlenné družstvo
27
Květen
2024
6
Červen
2024
za 14 dnů -

Adresa školy

Základní škola Záhorovice,
okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Záhorovice 164
687 71 Bojkovice

skola@zszahorovice.cz

Prohlášení o přístupnosti

Rychlý kontakt

telefon:572 691 011
e-mail:kocicova@zszahorovice.cz
dat.schránka
f8tmuf5

Napište nám