Okresní kolo ve florbale_3. místo!

ČEPS cup- florbalový turnaj

Mládežnický florbal – ČEPS cup je pořádán na podporu rozvoje další náplně tělesné výchovy na základních školách. Vyhlašovatelem i pořadatelem projektu je Český florbal. Hraje se systémem 3+1 na zmenšených hřištích.

ČEPS cup začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do Krajského finále. Odtud pak do Národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají na Finálovém turnaji o republikový primát.

Naše škola se tohoto projektu zúčastnila 29. 11. 2022. Chlapecký tým tvořili tito žáci:

Richard Zemek (5. ročník), Adam Huspenina (5. ročník), Ondřej Chytrý (5. ročník), Dominik Chytrý (4. ročník), Šimon Waclawik 4. ročník), Jan Jančařík (5. ročník), Jakub Ščučinský (5. ročník), Michael Kočica (5. ročník), Denis Prachař (4. ročník).

Našimi soupeři byli ZŠ Březolupy, ZŠ Bojkovice, ZŠ Nivnice a ZŠ Šumice. Naše škola skončila na krásném 3. místě. Všem zúčastněným žákům patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy.

Výsledné pořadí škol:    1. ZŠ Šumice

2. ZŠ Nivnice