Ve středu 17. června 2026 jsme se s družinou vydali do Slavkova, kde jsme strávili celé odpoledne. Zašli jsme si na zmrzlinu, navštívili místní hřiště a poté jsme zamířili ke karavanu. Tam jsme si opekli špekáčky, zahráli badminton a různé míčové hry. V teplém počasí jsme se také osvěžili vodou a smočili si nohy v potoce. Celé odpoledne jsme si všichni moc užili a odcházeli domů plní krásných zážitků.