Výuka na dopravním hřišti v Uherském Brodě

Už 10. září 2019 nás čekala první společná akce a to výuka na dopravním hřišti v Uherském Brodě. Vydal se tam celý 4. ročník.

Počasí nám přálo, i když předchozí dny byly deštivé a chladné. Všichni jsme byli zdraví, nikdo nechyběl, tak jsme se na cestu mohli těšit. Vyběhli jsme do areálu dopravního hřiště, které je až za Lapačem. Nejdříve žáky čekala výuka v učebně. Poznávání dopravních značek, pravidla silničního provozu, křižovatky. Jelikož mezi žáky byli 3 účastníci a vítězové dopravní soutěže školních družin v Uherském Brodě, správné odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Po svačině už jsme mohli jít na hřiště. Čekal nás výběr kola, helmu měl každý vlastní. A už začala konečně jízda. Pozor na semafory, co která značka znamená, pozor na spolužáky a další účastníky silničního provozu. Nikdo se nezranil, všichni to zvládli a s úsměvem na líci jsme výuku zakončili. 

Cesta zpět do Záhorovic nám vlakem uběhla a teď už se jen těšíme, jak na jaře zvládneme test, abychom získali průkaz cyklisty.

Co nás čeká?

Žádné aktuality k zobrazení

Adresa školy

Základní škola Záhorovice,
okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Záhorovice 164
687 71 Bojkovice

skola@zszahorovice.cz

Prohlášení o přístupnosti

Rychlý kontakt

telefon:572 691 011
e-mail:kocicova@zszahorovice.cz
dat.schránka
f8tmuf5

Napište nám