Závěrečná besídka-rozloučení s páťáky
Besídka na konci školního roku patří vždy vycházejícím páťákům, kteří se tak loučí s naší základní školou. Ta letošní byla převážně taneční a proběhla ve čtvrtek 25. 6. 2026.
V průběhu besídky jsme měli možnost zhlédnout vystoupení nejen našich páťáků, ale také kroužků gymnastiky, dramaťáku, kytary a flétny. Svým vystoupením přispělo také druhé oddělení školní družiny.
Besídku jsme si všichni užili a našim páťákům přejeme hodně štěstí a úspěchů v nové škole.