I. třída

1.ročník

Rozvrh hodin


1.

2.

3.

4.

PO

PRV

M

ČJ

TV

ÚT

ČJ

M

ČJ

plavání

ST

ČJ

M

VV

ČJ

ČT

ČJ

M

HV

ČJ


ČJ

ČJ

PRV


Pasování prvňáčků na čtenáře

V letošním školním roce 2019/2020 jsme se s prvňáčky zapojili do projektu Městské knihovny v Bojkovicích. Žáci absolvovali 2 besedy -  první v měsíci říjnu s názvem Z pohádky do pohádky a druhou v prosinci s názvem Jak se O stalo králem. Vyvrcholením bude Pasování prvňáčků na čtenáře, které proběhne 31. 3. 2020 v Městské knihovně v Bojkovicích. Odměnou pro děti bude kniha.

     Aby žáci nemuseli na pasování čekat tak dlouho, uspořádali jsme si proto své školní pasování, kde jsme se s žáky symbolicky rozloučili s Živou abecedou a předali si Slabikáře, záložky a drobné dárky.                                                                                  Mgr. Radka Novotná

Maňáskové divadlo

Ve středu 11. 12. 2019 jsme s našimi prvňáčky navštívili maňáskové divadlo, které se konalo v mateřské škole v Záhorovicích.

S nadšením jsme usedli před divadelní oponu a pozorně sledovali herce, kteří si pro nás připravili pohádku Medvídek Pú. Dobrodružství se odehrávalo ve Stokorcovém lese, kde kromě medvídka Pú bydleli také Kryštůfek Robin, oslík Íjáček, Prasátko a Sova.

Dětem se pohádka velmi líbila také proto, že ji dobře znají z televizních obrazovek.

Co nás čeká?

Žádné aktuality k zobrazení

Adresa školy

Základní škola Záhorovice,
okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Záhorovice 164
687 71 Bojkovice

skola@zszahorovice.cz

Rychlý kontakt

telefon:572 691 011
e-mail:kocicova@zszahorovice.cz
dat.schránka
f8tmuf5

Napište nám